TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD

Lepsze światło, lepsza przyszłość!

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
marki: Smartime, Solartimes
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 1000000-500000
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Times Lighting to firma oświetleniowa LED, która koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dostarczaniu różnych produktów oświetleniowych LED.Oferujemy szeroką gamę produktów wewnętrznych i zewnętrznych do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.Nasze obecne linie produktów składają się z dwóch głównych kategorii: 1) Oświetlenie LED zasilane energią słoneczną, takie jak reflektory, oświetlenie ogrodowe i oświetlenie uliczne), 2) Produkty konwencjonalne zasilane prądem zmiennym 220/110 V, w tym reflektory, oświetlenie uliczne, oświetlenie typu highbay, reflektory szynowe , oprawy sufitowe / ścienne itp.

 

Naszą misją jest dostarczanie konsumentom wyjątkowych produktów oświetleniowych, które są doskonałe pod względem wzornictwa i jakości, a jednocześnie jesteśmy oddani dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości usług.Z biegiem lat staliśmy się znaczącym przedsiębiorstwem w branży LED w Chinach, a teraz jesteśmy zaliczani do przedsiębiorstw zajmujących się zaawansowanymi i nowymi technologiami.

Historia

Nasza firma została założona w 2016 roku w Shenzhen, skupiając się na komercyjnych produktach oświetleniowych LED. Począwszy od 2017 roku, do naszych linii produktów dodaliśmy wewnętrzne elementy sufitowe/ścienne, charakteryzujące się różnymi stylami dekoracyjnymi oraz praktycznymi funkcjami, w tym ściemnianiem i CCT. W następnym roku ta linia produktów została dodatkowo unowocześniona przez nasz zespół badawczy dzięki wbudowanym inteligentnym funkcjom (np. sterowanie przez aplikację w telefonie i sterowanie oświetleniem głosowym) oraz ulepszoną krzywą ściemniania (np. funkcja łagodnego startu w pielęgnacji oczu). Ta modernizacja pomogła skutecznie zwiększyć nasz udział w rynku, szczególnie w Europie. Wspierani przez silny zespół badawczy, którego ciężka praca zaowocowała szeregiem opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych i technicznych, do 2019 roku znaleźliśmy się w gronie Krajowych Przedsiębiorstw Zaawansowanych i Nowych Technologii. Rok 2020 otworzył dla nas nowy rozdział. Wierząc mocno, że energia słoneczna, czysta, niewyczerpana i „darmowa” jest przyszłością, rozpoczęliśmy pracę od produktów zewnętrznych, zwłaszcza produktów do oświetlenia słonecznego, które natychmiast spotkały się z bardzo dobrymi opiniami naszych klientów i rynków. Produkty oświetlenia słonecznego będą nadal jednym z naszych głównych celów w tym roku iw przewidywalnej przyszłości.

Usługa

Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług we wszystkim, co robimy. To jest nasze zobowiązanie do świadczenia usług. Obejmuje każdy aspekt naszej działalności; od naszego etosu po szkolenie naszych pracowników i rozwój naszych relacji z Państwem. Nasze zespoły serwisowe są przeszkolone, aby szybko i sprawnie odpowiadać na Twoje zapytania i prośby. . Pilnujemy rzeczy, regularnie oceniając naszą komunikację, aby upewnić się, że utrzymujemy nasze wysokie standardy. Poza kwestiami dotyczącymi Twoich potrzeb związanych z nami, będziemy wdzięczni za przekazanie opinii i doświadczeń naszemu zespołowi. To dzięki reagowaniu na opinie jesteśmy w stanie wprowadzać ulepszenia, dlatego cenimy sobie wszelkie spostrzeżenia, którymi możesz się z nami podzielić.

Nasz zespół

Mamy wyjątkowy zespół ds. sprzedaży, który pomaga w odpowiedzi na wszelkie pytania lub prośby.Po wcześniejszych studiach, mieszkaniu, pracy w różnych krajach, członkowie naszego zespołu mają wysoki poziom znajomości języków obcych, w tym angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i francuskiego.Równie z takim postępem w umiejętnościach językowych jest nasza motywacja, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.Jeśli masz jakieś potrzeby w zakresie oświetlenia, nie wahaj się skontaktować!

 

Chiny TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD profil firmy 0   Chiny TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD profil firmy 1   Chiny TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD profil firmy 2   Chiny TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD profil firmy 3   Chiny TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD profil firmy 4

Alex

 

Daniel

 

Małgorzata

 

Elsa

 

Kely

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość